Saskatoon Field House - Site License                 05/15/2019 - 9:36 PM
                 2019 SSSAD Mini Meet Three - 05/15/2019                  
                           Saskatoon Fieldhouse                           
 
Event 66  Boys 1500 Meter Run Midget
=======================================================================   
    Name                    Year School                  Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Yuzdepski, Nicklas        04 Walter Murray          4:56.12           
  2 Chestolowski, Peyton      04 Holy Cross             4:57.55           
  3 Funk, Simon               04 St Joseph              4:58.29           
  4 Bargen, Micah             04 Bedford Road           5:03.94           
  5 Hadush, Milion            04 ED Feehan              5:08.83           
  6 Anstey, Mitchell          04 St Joseph              5:09.34           
  7 Arthurs, Judah            04 Bethlehem              5:13.55           
  8 Mountain Dillon, Marshal  04 Tommy Douglas          5:14.59           
  9 Crosschild, Kinley        04 Bishop James           5:14.95           
 10 Colombage, Asi            04 Evan Hardy             5:56.55           
Section  2                                                                
  1 Makaby, Abraham           04 Holy Cross             4:27.30           
  2 Spencer, Tye              04 Centennial             4:27.74           
  3 Guest, Max                04 Walter Murray          4:49.70           
  4 Banigesh, Anas            04 Walter Murray          5:02.36           
  5 Kelly, Andrew             04 Aden Bowman            5:15.17           
  6 Shipley, Alex             04 Evan Hardy             5:29.78           
  7 Horbach, Ty               04 Holy Cross             5:36.46           
  8 Alton, Luke               04 Bethlehem              5:41.64           
  9 Okpoko, Humphrey          04 St Joseph              5:45.32           
 10 Mitchelmore, Ayden        04 Bethlehem              6:14.80           
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Makaby, Abraham           04 Holy Cross             4:27.30   2       
  2 Spencer, Tye              04 Centennial             4:27.74   2       
  3 Guest, Max                04 Walter Murray          4:49.70   2       
  4 Yuzdepski, Nicklas        04 Walter Murray          4:56.12   1       
  5 Chestolowski, Peyton      04 Holy Cross             4:57.55   1       
  6 Funk, Simon               04 St Joseph              4:58.29   1       
  7 Banigesh, Anas            04 Walter Murray          5:02.36   2       
  8 Bargen, Micah             04 Bedford Road           5:03.94   1       
  9 Hadush, Milion            04 ED Feehan              5:08.83   1       
 10 Anstey, Mitchell          04 St Joseph              5:09.34   1       
 11 Arthurs, Judah            04 Bethlehem              5:13.55   1       
 12 Mountain Dillon, Marshal  04 Tommy Douglas          5:14.59   1       
 13 Crosschild, Kinley        04 Bishop James           5:14.95   1       
 14 Kelly, Andrew             04 Aden Bowman            5:15.17   2       
 15 Shipley, Alex             04 Evan Hardy             5:29.78   2       
 16 Horbach, Ty               04 Holy Cross             5:36.46   2       
 17 Alton, Luke               04 Bethlehem              5:41.64   2       
 18 Okpoko, Humphrey          04 St Joseph              5:45.32   2       
 19 Colombage, Asi            04 Evan Hardy             5:56.55   1       
 20 Mitchelmore, Ayden        04 Bethlehem              6:14.80   2