Saskatoon Field House - Site License                 05/30/2019 - 9:06 PM
           2019 SSSAD Track & Field - 05/29/2019 to 05/30/2019            
                            City Championships                            
                        Gordie Howe Sports Complex                        
 
Event 8  Boys 400 Meter Dash Midget
=======================================================================   
    Name                    Year School                  Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Banigesh, Anas               Walter Murray            57.52    4      
  2 Martin, Ugwu                 Bishop James           1:00.67           
  3 Oyewusi, Shalom              Bishop James           1:02.92           
  4 Liu, Alvin                   Evan Hardy             1:05.92           
  5 Tariq, Hamza                 Bedford Road           1:16.47           
  6 Penner, Rylan                Marion Graham          1:19.81           
Section  2                                                                
  1 Oluwasikun, Cornelius        Holy Cross               54.53    8      
  2 De Castro, Vhal              St Joseph              1:00.64    1      
  3 Shipley, Alex                Evan Hardy             1:02.94           
  4 Meyers, Kieran               St Joseph              1:03.38           
  5 Mitchelmore, Ayden           Bethlehem              1:03.63           
  6 Mashrur, Nafis               Bedford Road           1:11.88           
Section  3                                                                
  1 Finley, Matthew              Walter Murray            53.78   10      
  2 Dimande, Tiago               Holy Cross               55.28    6      
  3 Hardy, Ryder                 Marion Graham            55.68    5      
  4 Andrews, Marcus              Centennial               59.23    3      
  5 Ojekunle, Joseph             ED Feehan              1:00.13    2      
  6 Nuque, Zeint                 Bethlehem              1:00.79           
  7 Mountain Dillon, Marshal     Tommy Douglas          1:00.98           
  8 Gorniak, Jonathan            Centennial             1:01.72           
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Finley, Matthew              Walter Murray            53.78   3  10   
  2 Oluwasikun, Cornelius        Holy Cross               54.53   2   8   
  3 Dimande, Tiago               Holy Cross               55.28   3   6   
  4 Hardy, Ryder                 Marion Graham            55.68   3   5   
  5 Banigesh, Anas               Walter Murray            57.52   1   4   
  6 Andrews, Marcus              Centennial               59.23   3   3   
  7 Ojekunle, Joseph             ED Feehan              1:00.13   3   2   
  8 De Castro, Vhal              St Joseph              1:00.64   2   1   
  9 Martin, Ugwu                 Bishop James           1:00.67   1       
 10 Nuque, Zeint                 Bethlehem              1:00.79   3       
 11 Mountain Dillon, Marshal     Tommy Douglas          1:00.98   3       
 12 Gorniak, Jonathan            Centennial             1:01.72   3       
 13 Oyewusi, Shalom              Bishop James           1:02.92   1       
 14 Shipley, Alex                Evan Hardy             1:02.94   2       
 15 Meyers, Kieran               St Joseph              1:03.38   2       
 16 Mitchelmore, Ayden           Bethlehem              1:03.63   2       
 17 Liu, Alvin                   Evan Hardy             1:05.92   1       
 18 Mashrur, Nafis               Bedford Road           1:11.88   2       
 19 Tariq, Hamza                 Bedford Road           1:16.47   1       
 20 Penner, Rylan                Marion Graham          1:19.81   1